Ukázková verze Windows 8.1 možná unikla na internet

Microsoft chce s první veřejnou ukázkou Windows 8.1 přijít již 26. června v rámci konference BUILD 2013, avšak momentálně se zdá, že dané sestavení možná uniklo o nějaký ten den dříve. Svědčí o tom minimálně dostupný screenshot.

Na vývojářské konferenci BUILD 2013, která následuje po obdobné velké události WWDC v podání Applu, plánuje Microsoft přijít s první tzv. Public Preview chystaného upgradu Windows 8.1. Stále se sice bude jednat pouze otestovací sestavení, avšak bude již dostupné široké veřejnosti skrze Windows Store. Podle dostupných indicií by mohl daný build nést číslo 9428 a zřejmě již nějakou dobu koluje po různých internetových zákoutích.

Windows 8.1 (9428) - Milestone Preview

Windows 8.1 (9428) – Milestone Preview

Různé servery alespoň zveřejnily screenshot sestavení s tímto číslem, které je zároveň označeno jako Milestone Preview a pravděpodobně by se tak skutečně mohlo jednat o verzi, naplánovanou pro brzkou distribuci široké veřejnosti. Sestavení bylo zkompilováno již 12. června, což by i odpovídalo tomu, že Microsoft podrobil daný build důkladnějšímu testování. Při letmém pohledu na zvolené pozadí si asi nelze nevybavit zelenou louku z Windows XP, která svým tvarem přibližně odpovídá nynějším písečným dunám. Patrné je i napůl oživené tlačítko Start. Zda screenshot skutečně odpovídá realitě, se s jistotou dozvíme již ve středu!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat