Return to Herní průmysl

War Thunder

Téma War Thunder
Hra War Thunder je zatím velmi povedený projekt firmy Gaijin Entertainment Holdings S.A.

Jedna se o Online Simulator leteckých bitev, teda zatím. Tím zatím myslím že do hry budou postupně přídávany i Tanky a obecně řečeno pozemní technika a loďstvo. Tato hra je velkým konkurentem pro sérii her World of …. ikdyž už je W.o.Tanks,WarPlanes, a nyní je v BETA testu WarShip. Hra War Thunder bude časem nabízet úplně stejnou škálu herních možnosti jako už zmíňovaná série World of ….

Oproti World of ….. má W.Thunder mnohem propracovanější systém poškození a grafiky. Ve hře jde dokonce nastavit grafika na režim “Film“ a řeknu vám když to hrajete v tom režimu a přitom máte 60 fps. tak to je “PRDEL“ !!!!

http://warthunder.com/upload/image/media/screenshots/7.pngGrafika na tomto obrázku je grafické nastavení “Film“ !!!

Mezi hrou War Thunde a World of WarPlanes je jeden veliký rozdíl…. a tím nemyslím grafiku, fyziky apod. Tím myslím to že ve War Thundru jsou letadla která byla v období 2. Světové války sériově vyráběna a nasazena do boje, oproti W.o.WP protože tam jsou jen prototypy letadel, která nepoznala ani gram olova :) proto ve W.o.WP můžete najít letadla všelijakých tvaru a barev.

Hra War Thunder funguje ve stylu vývojového stromu, tím pádem si můžete vybrat mezi 5 národnostemi, Velkou Británii, SSSR, Německo, Čínu a Ameriku ,za kterou se vydate “brázdit“ nebe. Ve hře je obsažena jak normalní herní měna tak i měna prémiová která ale nedáva žádne krom kosmetických vylepšení žádnou výhodu.

Ve hře jsou 3 režimy her. 1) normalní Bitva napr. obsaď všechna letiště dřív než nepřítel nebo znič nepřátelské pozemní jednotky apod. 2) Kooperační mise např. bitva o Berlín a 3) Vyuka . Ale samotnou vyuku bych asi nepočítal i když vám projetí vyuky zabere docela dost času.

Hra se ovláda příjemně za pomocí myši a pár kláves na klávesnici.

Stránky hry warthunder

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat