Return to Herní průmysl

The sims 4

Téma The Sims 4

Maxis ohlásili The Sims 4, vyjde příští rok. A ne, Nebudou vyžadovat internetové připojení !

Nový díl se prý chce vrátit ke kořenům a zaměřit se na interakci mezi Simíky. Kdo by to byl řekl, už jsou to bez měsíce 4 roky, co vyšel poslední díl simulátoru života – The Sims 3. A příští rok se fanoušci mohou těšit na The Sims 4, které včera ohlásilo studio Maxis.

sims4logo.0_cinema_960.0.jpg

Zatím není moc známo, co bude čtyřka nabízet. Podle prvních pár fragmentů informací se chtějí tvůrci vrátit ke kořenům série, což jsou podle nich samotní Simíkové. V The Sims 4 se tak dočkáme bohatších nástrojů pro jejich vytváření a upravování, lepší a pestřejší mají být i možnosti jejich vzájemné interakce.

První obrázek s očima Simíků naznačuje, že i ty mají mít nějakou roli. V nejčastějších otázkách je k tomu uvedeno: „Říkají, že oči jsou okny do duše. My můžeme říct, že oči jsou okny do budoucnosti The Sims 4. Brzy se dozvíte víc!“

 ts4_eyes.jpg

Hra prý má podporovat hráče v tom, aby si přizpůsobili jejich svět podle sebe. Nové intuitivní nástroje umožní sdílet jejich kreativitu s přáteli a fanoušky. Tvůrci po fiasku se SimCity nicméně několikrát ujistili, že The Sims 4 budou primárně single-player offline hrou.

Hardwarové nároky mají být stále mírné a navzdory ohlášení nového dílu neustane podpora The Sims 3. Hra se dočká ještě několika dalších datadisků.

The Sims 4 vyjdou v roce 2014 na PC a Mac.

 Zdroj: PolygonThe Sims Hub

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat